Virály

18. prosince 2020 14:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy modelka je obviněna z brutální vraždy své matky. Tyhle odporné věci jí měla udělat, když byla stále naživu!

Nechutný případ brutální vraždy teď budí zájem veřejnosti.

21letá modelka a hvězda Instagramu Anna Leikovic z Moldávie byla obviněna z brutální vraždy své matky. Před soudem tak zazněly děsivé detaily jejího domnělého zločinu – podle všeho modelka, která až donedávna studovala medicínu, vyřízla své matce srdce a další orgány, zatímco byla pořád naživu.

K odstranění orgánů měla použít kuchyňský nůž, tím prý matku nejdřív pobodala, a teprve poté přešla na vyřezávání orgánů. Následně se prý modelka v klidu šla osprchovat a později setkat se svým přítelem. Den poté, co obvinění prosákly do médií, se modelka objevila před soudem. Leikovic přitom byla na Instagramu relativně populární kráskou, na svém účte měla téměř 10 tisíc sledujících.

Spekuluje se, že Anna v době činu byla zdrogovaná a se svou matkou se nejdřív pohádaly. Matka měla o dceru strach a chtěla ji umístit do odvykacího centra. To dívka odmítla a někdy v průběhu hádky došlo k činu.


Přečtěte si také