návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Sexy modelka, která odhalila svá prsa při baseballu, to neudělala poprvé. Kde všude je už ukázala?

Modelka, která se ráda ukazuje nahá na veřejných místech, už nemůže chodit na zápasy baseballu. Ukázala tam totiž na tribuně s kamarádkami prsa. Rozhodně to ale neudělala poprvé.
Vydáno: 30.10.2019
Modelka se fotí nahá na veřejnosti 9
Autor: instagram.com/its_juliarose Modelka se fotí nahá na veřejnosti 9

Slavná modelka Julia Rose, která má na Instagramu kolem 3,2 milionu sledujících, se specializuje na jednu zvláštní věc. Kromě toho, že s radostí ukazuje celému internetu svoje tělo na odhalených fotkách, pravidelně se fotí na veřejných místech. Fotky pak samozřejmě dává na internet, kde se s nimi chlubí. Už to ale evidentně přehnala, když se vyfotila nahá během baseballového zápasu, kde jí následně pořadatelé zakázali vstup. Napsali jí, že porušila kodex chování fanoušků. To ji ale určitě neodradilo. Julia už se nahá vyfotila například v palubním letadle nebo před Bílým domem. Další místo, kde odhodila podprsenku, byla horská dráha.

Článek je zařazen v: sexy modelka , nahé fotky , prsa , ňadra , nahá prsa

reklama