návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Sexy modelka odhalila, jakým krutým způsobem ji přítel zneužíval. Z jejích slov jde mráz po zádech

Modelka přiznala děsivé zneužívání.
Vydáno: 16.01.2019
Zneužívaná modelka 4
Autor: Instagram.com Zneužívaná modelka 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Estefania Pereira, kolumbijská modelka a fitness expertka, přiznala ve svém příspěvku na Instagramu, že byla ve věku od 24 let do 26 děsivé zneužívána svým bývalým přítelem. Dnes již 27letá kráska pracuje a žije v Miami, USA, kde podle všeho začíná opět cítit zdravě a především bezpečně. Ještě nedávno si ale procházela hotovým peklem.

Vše prý začalo nenápadně, tak, že si toho ani nevšimla. Byla zamilovaná a stále doufala, že se muž, do kterého se zamilovala, někdy vrátí. Dívka byla mlácena, pálena, a dále psychicky zneužívána. Přitom byla konstantně manipulována tak, aby ze všeho vinila sama sebe. Pokaždé si ale vyfotila i důkazy, díky nimž eventuálně byla schopná prozřít a svého násilnického přítele opustit. Nyní chce být inspirací dalším potenciálním obětem, kterým vzkazuje, aby se nebály za sebe postavit. A pokud to jde, tak i odejít.

Článek je zařazen v: modelka , násilí , přítel , zneužívání , inspirace , odvaha , Žeňa , Instagram