Virály

5. prosince 2022 09:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy modelka si postěžovala, jak jí krása znepříjemňuje život. V čem vidí negativa?

Kráska prozradila, proč není taková výhoda být pěkná.

Mladá modelka a podnikatelka Emily Adonna otevřela na sociálních sítích téma, které je tak trochu kontroverzní a u mnohých tabu. Týká se privilegia krásy, ale i toho, jaká břemena a odsudky sebou nese „pěkná tvářička“. „Ano, vím, že za tohle video dostanu hodně hejtů, ale stejně…“ začala mluvit ve svém videu na TikToku Emily.

@emilyadonnaa

Replying to @spiritsofedenco #prettyprivilege #womenjustice #equality #model #lgbt

♬ original sound - Em

Někteří lidé si totiž mylně myslí, že jakmile je člověk krásný, může mít všechno – slávu, moc i peníze. A jistě, že s sebou krása přináší jisté výhody, ale nese s sebou i mnoho špatného. Ne nadarmo se totiž říká, že každá mince má dvě strany a své o tom ví i mladá modelka. „Nikdy jsem nebyla v práci, kde by mě nikdo neobtěžoval. Lidé obvykle neberou ‚ne‘ jako dostatečnou odpověď, protože si myslí, že jsem něco, co si můžou prostě vzít,“ popsala stinnou a smutnou stránku krásy.

Emily ve videu, které nasbíralo už přes 30 tisíc lajků, dokonce přiznala, že v minulosti nedostala pracovní nabídku právě kvůli tomu, že prý byla příliš mladá a krásná. „Mysleli si, že bych rozptylovala ostatní své kolegy,“ vysvětlila nechápavě. Aby proto trochu rozbila společenské standardy krásy, nechala si propíchnout nos a potetovat ruce. Zda to zabralo, nebo ne, se můžete přesvědčit v naší galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také