GALERIE: Sexy modelka si postěžovala, jak jí krása znepříjemňuje život. V čem vidí negativa?

TF. Publikováno: 05.12.2022
Kráska prozradila, proč není taková výhoda být pěkná.

reklama

Mladá modelka a podnikatelka Emily Adonna otevřela na sociálních sítích téma, které je tak trochu kontroverzní a u mnohých tabu. Týká se privilegia krásy, ale i toho, jaká břemena a odsudky sebou nese „pěkná tvářička“. „Ano, vím, že za tohle video dostanu hodně hejtů, ale stejně…“ začala mluvit ve svém videu na TikToku Emily.

Někteří lidé si totiž mylně myslí, že jakmile je člověk krásný, může mít všechno – slávu, moc i peníze. A jistě, že s sebou krása přináší jisté výhody, ale nese s sebou i mnoho špatného. Ne nadarmo se totiž říká, že každá mince má dvě strany a své o tom ví i mladá modelka. „Nikdy jsem nebyla v práci, kde by mě nikdo neobtěžoval. Lidé obvykle neberou ‚ne‘ jako dostatečnou odpověď, protože si myslí, že jsem něco, co si můžou prostě vzít,“ popsala stinnou a smutnou stránku krásy.

Emily ve videu, které nasbíralo už přes 30 tisíc lajků, dokonce přiznala, že v minulosti nedostala pracovní nabídku právě kvůli tomu, že prý byla příliš mladá a krásná. „Mysleli si, že bych rozptylovala ostatní své kolegy,“ vysvětlila nechápavě. Aby proto trochu rozbila společenské standardy krásy, nechala si propíchnout nos a potetovat ruce. Zda to zabralo, nebo ne, se můžete přesvědčit v naší galerii.

Týpek nachytal influencerku, jak se svléká před jeho domem 1

FOTO: Muž nachytal u svého domu influencerku, jak se svléká. Tohle sexy focení jí nevyšlo

reklama