Virály

28. února 2020 11:04

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy modelka ztratila zrak poté, co si nechala potetovat oční bulvy. Jak teď vypadá?

Být úspěšný na sociálních sítích není vždy lehké, influencer se snaží odlišit od svých kolegů a zaujmout co nejširší publikum. Polské modelce se zaujmout teda podařilo, ale na úkor svého zdraví. Čeho všeho jsou lidé schopni pro své sledující udělat?

Aleksanda Sadowska z polského města Vratislav se rozhodla, že napodobí rapového umělce, který si říká Popek, a nechá si potetovat oční bulvy. Na rozdíl od polského rapera si přála mít oční bulvy černé, a ne bílé. Žena si však po této zkrášlovací proceduře začala stěžovat na bolest očí a později zcela ztratila zrak na jedno okoa a bylo jí řečeno, že brzy oslepne i druhé oko.

Tamní média uvádějí, že modelka se se svou bolestí svěřila tatérce, která jí tetování prováděla, a ona ji odpověděla, že je to zcela běžné a doporučila jí, aby si vzala léky proti bolesti. Vyšetřování zjistilo, že se tatérka s přezdívkou Piotr A dopustila vážných chyb při použití inkoustu určeného pro tetování kůže, který by neměl přijít v žádném případě do styku s očima. Nyní je tatérka obžalovaná za neúmyslné ublížení na zdraví a čelí třem rokům vězení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také