Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Virály

GALERIE: Sexy modelku našli mrtvou po orgiích v mrakodrapu! Nahá spadla z 20. patra!

Smrt mladé modelky provází záhadné okolnosti.
Vydáno: 13.12.2017, redakce
Modelka zemřela za podivných okolností

Mladá modelka byla nalezena mrtvá na balkóně mrakodrapu v šestém patře. Spadnout tam měla z dvacátého patra z bytu amerického páru, s kterým modelka navštívila záhadnou swingers party.

Ivanu Smit (19) po děsivém pádu našli zcela nahou. Úspěšná modelka z Holandska byla teprve na začátku své kariéry, pracovala v Malajsii, kde také žila u svých příbuzných. O to větší překvapení pak pro všechny bylo zjištění, že modelce našli v krvi extázi a alkohol. Podobný druh party podle jejího otce neměla Ivana v oblibě.

Policie na místě nenalezla žádné důkazy cizího zavinění, rodina modelky je ale s průběhem vyšetřování nespokojená a již kontaktovala Interpol, aby smrt řádně prošetřil. Nevěří, že mohla modelka spadnout z dvacátého patra a dopadnout na šesté. Neměla na sobě navíc boty, ani spodní prádlo.

Reklama
Článek je zařazen v: modelka, smrt, pád, party, drogy, swingers
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama