Když se vezmou dva páry dvojčat 1
Autor: facebook.com Když se vezmou dva páry dvojčat 1

GALERIE: Sexy sestry dvojčata se provdaly za bratry dvojčata! Všechny teď zajímá jedna důležitá otázka

Publikováno: 16.10.2018
Když se do sebe zamilují dva páry identických dvojčat.

reklama

Nebojte, nevidíte dvojmo. Na fotce jsou vážně dva páry dvojčat bratrů a sester, kteří se všichni vzali. Bratři Josh a Jeremy Salyersovi požádali společně o ruku své přítelkyně sestry Brittany a Brianu Deaneovi 2. února, svatbu následně měly společnou během letošního festivalu dne dvojčat v Ohiu (to fakt existuje).

Bizarní událost je o však o to bizarnější, jelikož prý oba páry plánují žít v jednom domě. Netřeba dodávat, že lidé nad tímto rozhodnutím mírně kroutí hlavou, obzvlášť, když tak hrozí docela velké riziko, že si občas budou sami sebe plést.

Lidi však zajímá ještě jedna věc – děti. Když budou mít dva doslova identické páry děti, budou děti vypadat stejně? A jestli ano, budou více než jen bratranci a sestřenice? Na to první odpověď nemáme, jelikož se může stát cokoliv (což vlastně dokládá i fakt, že k takovým dvěma svatbám v prvé řadě vůbec došlo…), to druhé je ale čirá hloupost – tedy alespoň v případě, že si tatínci a maminky vážně nespletou své druhé polovičky. To už by v tom ale začal být až moc velký bordel, stačí, že se sotva vyznáme ve fotkách ze svatby. No posuďte sami, jestli byste něčeho takového dokázali být součástí:

reklama