Virály

16. srpna 2019 16:04

redakce Prima Lajk

GALERIE: Slavný porotce Simon Cowell děsí internet svým novým vzhledem! Proč se z něj stala vosková obluda?

Pamatujete si ještě na slavného charismatického porotce z americké talentové soutěže? Tak takhle teď vypadá...

Americká obdoba pořadu Česko Slovensko má talent s názvem America’s Got Talent je proslulá po celém světě. A tak nejspíš i většina z vás zná snad nejslavnějšího porotce planety Simona Cowella, který je pověstný svými nevybíravými hodnoceními na adresu soutěžících. Možná si ho pamatujete jako sympaťáka, který je sice ostrý, ale velmi charismatický. Prostě fakt sexy chlap.

O to víc vás možná šokují jeho aktuální fotografie z červeného koberce pořízené při příležitosti zahájení již 14. sezony této americké talentové soutěže. Ty zveřejnila na svém Twitteru uživatelka Alise Morales s následujícím popiskem: „Prosím, přestaňte někdo pracovat a pojďte se pobavit o tom, co to sakra Simon Cowell provedl svému obličeji?“ Její příspěvek během jednoho dne získal přes 25 000 lajků a sdílelo ho 3700 lidí.

Uživatelka poukázala především na podivné změny jeho očí a zubů. Ostatní se toho samozřejmě chytli a v komentářích se doslova spikli proti porotcově „nové“ tváři. Většina komentujících samozřejmě zmiňovala plastickou operaci. Podle serveru The Daily Dot ale v poslední době Cowell žádnou neabsolvoval. Zmínil se údajně pouze o tom, že si v minulosti nechal obličej vyhladit.

Ať už je důvod jeho nepřirozené proměny jakýkoliv, i on sám by se měl napít čistého vína a přiznat se, že tohle se fakt nepovedlo. Přesvědčit se o tom můžete i vy v naší galerii, kde jeho nový vzhled zároveň můžete srovnat s tím původním, který všichni známe právě z americké reality show.


Přečtěte si také