Virály

17. července 2018 03:50

redakce Prima Lajk

GALERIE: Smutný příběh, který šokoval internet! Ubohý pejsek byl nalezen zamčený v kleci bez jídla a vody. Podařilo se ho zachránit?

Pokaždé, když se na internetu objeví podobný příběh, láme nám to srdce. Je vůbec možné, aby na světě existovali takové zrůdy? Protože jiný název pro lidi, kteří jsou schopni spáchat něco tak krutého, ani nemáme.

Jenomže tenhle smutný pohled je bohužel skutečná realita. Podobných případů krutého zacházení se zvířaty na světě existuje spousty. Ještě smutnější je fakt, že tresty za podobné chování nejsou zdaleka adekvátní. Pes je živý tvor a mělo by se s ním podle toho zacházet.

Bývalí majitelé fenky Melanie se ji rozhodli zbavit tím nejkrutějším způsobem. Takového zacházení jsou schopni snad jen lidé, kteří nemají srdce. Vyděšenou Melanie zavřeli do klece a nechali ji uprostřed pole na pospas. Na pejska, který byl uvězněn bez vody a jídla, pršelo a lze jen stěží odhadovat, jak dlouho by byl schopný přežít bez lidské pomoci.

Naštěstí se na Melanie usmálo štěstí a při procházce na ni narazili náhodní kolemjdoucí, kteří ihned uvědomili pracovníky z nedalekého útulku. I přes peklo, jaké si tahle fenka na začátku prožila, je na ní vidět radost a odhodlání do života. Díky lásce, trpělivosti a péči, které ji věnovali ošetřovatelé z útulku jménem Tunica Humane Society, se ji podařilo zachránit a momentálně je Melanie připravená k adopci. My doufáme, že se ji brzy podaří najít velmi milující majitele, kteří jí vykompenzují všechno to trápení, které si musela prožít.

Sdílejte článek

Přečtěte si také