Virály

26. září 2019 14:17

redakce Prima Lajk

GALERIE: Streameři se bouří proti službě Twitch. Může za to nahota! Proč se některé holky mohou obnažovat a jiné ne?

Služba Twitch čelí obviněním streamerů, že se nechová fér.

Baví vás sledovat cizí lidi, jak hrají videohry? Pak existuje dobrá šance, že už jste někdy slyšeli o streamovací službě Twitch. Aktuálně nejpopulárnější taková služba se ale nedávno dostala do hledáčku solidní kontroverze týkající se nahoty.

Mnozí streameři jsou totiž přesvědčeni, že na službě neplatí jednotná pravidla, co se týče nahoty. Zatímco tak některým odvážnějším streamerkám procházejí velmi hluboké výstřihy a provokativní chování, jiné služba trestá třeba jen za sportovní podprsenku.

Twitch se pochopitelně snaží tohle chování obecně omezovat. Ženské streamerky, které si vydělávají prakticky jen tím, že cílí na pánské poklopce, nemají daleko k pornu. Sexuální obsah je samozřejmě těžko definovatelný, jednou může streamerka kojit dítě, podruhé se snažit z pánů vydojit subs. Ani nedávno vydaná směrnice tak často není k ničemu, protože se každý případ musí posuzovat zvlášť. To pak vede k vzniku mnoha bizarních situací, kdy služba rozhazuje bany na jednu stranu i na druhou, aniž by se v tom uživatelé měli šanci vyznat. A vzhledem k tomu, že konkurence služby v podobě Mixeru od Microsoftu posiluje každým dnem, měli by zástupci společnosti rychle přijít s jednotným řešením.

Sdílejte článek
Štítky prsa nahota Sex Ženy galerie Microsoft Twitch Twitch.tv Streameři pánové

Přečtěte si také