reklama

reklama

GALERIE: Student utratil miliony, aby vypadal jako jeho oblíbená popová hvězda! Povedlo se to?

sis. Publikováno: 18.08.2020
Mladý student vždy miloval zpěváka K-popové chlapecké kapely BTS, tak se nechává pomocí plastik předělat, aby vypadal stejně jako on.

reklama

Oli London (30) utratil v přepočtu přes 3 miliony korun za to, aby vypadal jako jeho oblíbená K-popová hvězda z Británie. Svěřil se, že hudba kapely BTS je pro něj pozitivní a povznášející, zároveň se mu líbí vzhled Jimina z této hudební skupiny. Z toho důvodu se rozhodl utratit tolik peněz na to, aby vypadal jako on. Nebyl to ale jediný důvod, mezi dalšími příčinami byla například šikana, s kterou se setkal na internetu. Teď se snaží lidi varovat před obrovskou negativitou, která mladého člověka může potkat on-line.

Oli momentálně prošel už patnácti procedurami, kterými změnil svůj vzhled. Už pětkrát si nechal operovat nos, podstoupil také konturování brady, redukci lícních kostí, gynekomastii, liposukci, korekci areoly, blefaroplastiku a lifting obočí. Jestli netušíte, co některé názvy znamenají, nezoufejte – zřejmě to nebudete potřebovat! Už po sedm let se snaží dosáhnout stejného vzhledu jako má Jimin; můžete posoudit v galerii, jak se mu to daří. Podstoupil například také bělení kůže a každé tři týdny chodí na doplňování výplní nebo botox.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: technika s názvem galvanoplastika

Víte, co je galvanoplastika? Ne? Dozvíte se to v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Patrick Mast

Genderově neutrální student z Německa utratil téměř milion a půl za plastiky. Nyní čelí kritice

reklama