Striptérka Ellen  5
Autor: BBC/Instagram Striptérka Ellen 5

GALERIE: Studentka medicíny prozradila, kdo jí poradil, aby si začala přivydělávat jako striptérka. Tohle byste nečekali!

Publikováno: 24.11.2019
Mladá blondýnka, které studuje, aby se mohla stát sestřičkou prozradila, jak si vydělává na studium.

reklama

Čtyřiadvacetiletá Ellen, která si při svých víkendových vystoupeních v nočních klubech nechává říkat „Bunny“, tvrdí, že většina mužů bere setkání s ní spíše jako terapii a chtějí si povídat. Za noc si prý dívka vydělá až 2500 dolarů (v přepočtu asi 74 tisíc korun).

Ve skutečnosti je Ellen vdaná za svou, podle jejích slov, skutečnou lásku Si a má dvě nevlastní dcery. U tyče začala tančit, když se přestěhovala do Brightonu kvůli škole. Ve skutečnosti to byla její vlastní matka, kdo jí navrhl, aby něco takového začala dělat. Prý zaslechla v rádiu, že ostatní studentky dělají totéž.

Ellen je jednou z žen z dokumentární série stanice BBC s názvem Girls on Girl, která sleduje velmi odlišné životy pěti různých žen. „Chtěla jsem pomáhat lidem. Sama pocházím z rodiny zdravotních sester, ale realita je taková, že je to opravdu těžké a únavné. Byla to pro mě nová situace. Stěhování, nikoho jsem tu neznala a byla jsem opravdu sama. Díky tanci jsem potkala všechny své přátele, kteří opravdu změnili můj život.,“ říká Ellen.

„Lidé si myslí, že jsme prostitutky a že spíme s ženatými muži, ale to je asi ta poslední možnost, která vůbec není pravdivá. Děláme to pro peníze jako v jakékoliv jiné práci.“ Dále pokračuje, že ačkoliv se svléká pro cizí muže, stále se vrací domů zpět ke svému manželovi. A co na to říká on? „Věřím jí na 100 %, potkali jsme se, když už to dělala, a tak jsem najednou nemohl otočit a začít jí soudit nebo po ní chtít, aby s tím přestala.“

reklama