návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Svatební focení narušil jelen a vznikly z toho tyhle úžasné momentky. Nejsou tohle nejlepší fotky, co jste kdy viděli?

Svatební focení je krásnou vzpomínkou na romantický a jedinečný den v životě dvou lidí.
Vydáno: 11.09.2019
Svatební focení s jelenem 14
Autor: instagram.com/laurendamariephotography Svatební focení s jelenem 14

Většina novomanželů si svého fotografa i lokaci pro focení pečlivě vybírá. Každý se snaží trochu odlišit svým jedinečným stylem pro vytváření zamilovaných snímků. Někdo preferuje klasiku, zatímco jiní se do toho snaží vmáčknout kus originality a vymýšlejí si nejrůznější zajímavosti.

Pravděpodobně už jste viděli svatební focení s koňmi, kočkou, holubicemi, sovou nebo psem. Ale co takový jelen? Megan a Luke ho na svých snímcích mají, i když úplnou náhodou. Fotografka Laurenda Marie Bennett zachytila moment, kdy se k novomanželům dychtivě přiblížil divoký jelen, protože ucítil vůni svatební kytice a ta se pro něj stala neodolatelnou. Výsledné snímky jsou naprosto kouzelné, co říkáte?

Článek je zařazen v: svatba , focení , příroda , láska , jelen , Laurenda Marie

reklama