návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Syn se bál spát ve vlastním pokoji. Rodiče mu postavili tu nejlepší postel na světě!

Je tohle nejlepší postel v celé galaxii?
Vydáno: 28.02.2018
Dítě dostalo postel ve stylu Star Wars 11
Autor: Reddit.com/Dericrw Dítě dostalo postel ve stylu Star Wars 11

Snili jste někdy o tom, že budete po vzoru Hana Sola usínat ve vlastní replice lodi Millennium Falcon? Pak pro vás máme dobré zprávy a ani kvůli tomu není třeba odlétat do galaxie daleko, daleko odsud. Stačí jen šikovné ruce a trocha trpělivosti.

Uživatel stránky Reddit, jistý Dericrw, nedávno vymyslel parádní způsob, jak svého syna motivovat k tomu, aby usínal ve vlastním pokoji. Stačilo onu místnost předělat do světa Star Wars, včetně postele vymodelované podle slavné lodi Millennium Falcon.

Jak uvidíte v následující galerii, konstrukce dala nadanému tatínkovi mírně zabrat, konečný výsledek je ale naprosto senzační a pokoj je dokonce dovybaven i skříní na světelné meče. Neschází mu tak vůbec nic a upřímně – klidně bychom si v takovém stylu dokázali představit vlastní ložnici. Copak to má někdo jinak?

Článek je zařazen v: Star Wars , Millennium Falcon , han solo , ložnice , pokoj , bydlení , Reddit , postele

reklama