Virály

12. března 2019 15:54

redakce Prima Lajk

GALERIE: Syn zveřejnil fotku smutného otce v jeho prázdném obchodě. Reakce lidí vám vyrazí dech

Syn chtěl svým tweetem zviditelnit otcův nový obchod s koblihami a uživatelé zareagovali naprosto nevídaným způsobem.

I když se vám to může zdát neuvěřitelné, občas se na internetu vedle trollení a hejtů objeví i smysluplné činy, které alespoň částečně obnovují naši víru v lidstvo. Autorem jednoho takového Billy By z Texasu, který se ze dne na den stal hrdinou Twitteru. Rozhodl se totiž, že ukáže světu, jak úžasný je otcův nový obchod s koblihami, který byl bohužel do té doby zákazníky naprosto přehlížený. Na Twitteru proto sdílel několik fotografií tohoto pekařství, přičemž jedna z nich byla vyloženě srdcervoucí.

Ukazovala totiž jeho otce stojícího za pultem v liduprázdném obchodě. Navzdory tomu, jak lákavě koblihy vypadaly, je totiž nepřišel vyzkoušet vůbec nikdo. Syn si uvědomil, že musí udělat něco na podporu tátova podnikání, a k fotce napsal následující komentář: Můj táta je smutný, protože do jeho nového obchodu s koblihami nikdo nepřišel. Kromě toho přidal k příspěvku adresu prodejny v naději, že se v ní někdo přece jen někdo zastaví a udělá otci radost. V tu chvíli nemohl tušit, jakou odezvu jeho Tweet vyvolá.

Takřka okamžitě se stal virálním a lidé, kteří nemohli snést pohled na smutného majitele, se nahrnuli do nového obchodu. A byli tak ohromení, že velmi brzy vykoupili úplně všechny koblihy. Hned po návštěvě podniku navíc na Twitteru zveřejňovali fotky s majitelem, zaměstnanci i chutnými a úžasně vypadajícími produkty. Doplnili je navíc i desítkami nadšených a pochvalných komentářů. Jako poděkování pak Billy sdílel společnou fotku se svým mnohem šťastnějším otcem za téměř vyjedeným pultem. No není tohle doslova nejsladší příběh, o jakém jste kdy slyšeli?

Sdílejte článek
Štítky syn obchod pomoc otec podnikání koblihy

Přečtěte si také