Virály

20. listopadu 2018 12:38

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tahle holčička je dokonalou dvojnicí Hermiony z Harryho Pottera! Její neuvěřitelná podoba s Emmou Watson boří internet

Až uvidíte její fotky v kouzelnickém hávu, neuvěříte, že to skutečně není malá Emma Watson.

Dvojníků postav z Harryho Pottera už se na internetu objevilo spousty. Devítiletá Emmie Allan je ale natolik podobná malé Hermioně, že ji pravidelně zastavují cizí lidé na ulici a nemohou uvěřit tomu, že není hrdinkou ze slavné filmové série. Alespoň to tvrdí její rodiče. Dokonce i její spolužáci jí přezdívají Hermiona. A není to zdaleka jen proto, že by měla nějaký stejný rys, skutečně vypadá jako dvojče malé Emmy Watson. Když se navíc na internetu objevily fotky Emmie v nebelvírské uniformě, rozeznal ji od herečky jen málokdo.

Její 28letá matka Sherelle Allan však říká, že jejich podoba je natolik „děsivá“, že nemusí být ani v kostýmu Hermiony, aby ji lidé na ulici zastavovali. Její neuvěřitelnou podobu s Hermionou si rodina a přátelé uvědomili asi před třemi lety, od té doby jí neřeknou jinak než právě jménem této dívčí postavy z Harryho Pottera. Malá Emmie prý byla tímto přirovnáním polichocena, začervenala se, usmála se a se sklopenou hlavou ostatním děkovala. Nyní už ale na podobné reakce suverénně odpovídá „ano, já vím“. O tom, že Emmie mladé Hermioně skutečně jako by z oka vypadla, se můžete přesvědčit v naší galerii.

Sdílejte článek
Štítky galerie Harry Potter Emma Watson podoba Hermiona dvojnice Internet Emma Watsonová

Přečtěte si také