Virály

7. července 2019 20:18

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tahle tlusťoška kašle na diety a chlubí se svým obřím tělem v bikinách. Vážně vám tohle přijde zdravé?

Mít rád vlastní tělo je nesmírně důležité. Tahle 130 kilogramů vážící žena se má ráda taková, jaká je, a nestydí se za své fotky v bikinách. Otázkou zůstává, jestli to je v jejím případě skutečně zdravý přístup.

Je mnoho obézních žen, které se rozhodnou shodit pár kil, a vylepšit si tak jak postavu, tak zdravotní stav. A pak jsou takové, které to neřeší a svou vysokou váhu si naopak užívají. Jednou z nich je i 28letá učitelka Megan Fischer z Pensylvánie, která se dlouho svou postavou trápila a kvůli nízkému sebevědomí se styděla i před muži. Po mnoha pokusech o zhubnutí i operativním zmenšení žaludku si ale uvědomila, že pokud bude dodržovat určité zásady zdravého stravování a pravidelně se hýbat, může být šťastná i ve svém baculatém těle s váhou 130 kilogramů.

K tomuto zjištění dospěla v roce 2014 poté, co se rozešla s přítelem, s nímž se trápila, opustila práci, v níž byla nespokojená a přestěhovala se do New Yorku, kde začala nový život. Dnes je sama se sebou spokojená jako nikdy předtím a vůbec se nebojí obléci si jedny ze svých 50 bikin nebo kraťasy s krátkým topem, vyfotit se v nich a sdílet pak tyto snímky hrdě na svém instagramovém účtu. Přestože jí lidé v mnoha komentářích nazývají vorvaněm, krávou a dalšími urážkami, nechává jí to klidnou a dál se soustředí především na to, aby lásku k vlastnímu tělu přenesla i na ostatní ženy v podobné situaci.

Na opravdu výrazné křivky Megan se nyní můžete podívat v naší galerii a sami podle vybraných snímku posoudit, jestli je její přístup správný hlavně s ohledem na zdraví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také