Virály

30. prosince 2017 08:15

redakce Prima Lajk

GALERIE: Takhle vypadá třetí kolo u vozu! Týpek se vetřel na svatební fotky nejlepšího kamaráda. Rozesmívá tím celý internet

Když si váš nejlepší přítel najde holku a vy jste na ocet, není to nic příjemného. Kdo tohle někdy zažil, pochopí. Vždycky jste tam totiž tak trochu „navíc“.

Tak přesně tuhle situaci se snažili velice vtipným způsobem demonstrovat dva nejlepší přátelé. Celé to pojali s nadhledem a velkou dávkou humoru. Manželé Brittney a Kody Frysingerovi pozvali na svatební focení Kodyho nejlepšího přítele Mitche Jolliffa. A výsledné reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Vtipné fotografie naprosto pobláznily celý internet.

Mitch je Kodyho nejlepší přítel a už od mládí jsou nerozlučná dvojka. Myšlenka nafotit takové fotografie prý přišla úplně z čista jasna a oba mladíci se pro ni okamžitě nadchli. Naštěstí je Brittney velice chápavá manželka a jelikož sama Mitche považuje za součást rodiny, s jejich nápadem neměla sebemenší problém. Celý projekt má na svědomí fotografka Lindsey Bergerová. Na fotografie se můžete podívat do naší galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také