návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Takhle by vypadaly Disneyho princezny, kdyby žily v dnešním světě. Jak se vám líbí?

Téměř každá malá holčička snila o tom, že jednou bude princezna. S přibývajícím věkem, rozumem a dobou ale také většina dívek zjišťuje, že reálný svět vypadá trochu jinak.
Vydáno: 18.09.2019
Fernanda Suarez 5
Autor: instagram.com/fdasuarez Fernanda Suarez 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Umělkyně a ilustrátorka z Chile, Fernanda Suarez, se rozhodla přetvořit některé z Disneyho známých postaviček a zasadit je do dnešního 21. století. S pozměněnou vizáží jim však zanechala charakteristické rysy, které jsou pro ně jinak typické. Celý projekt pojmenovala jako „moderní princezny“ a přidala k nim i nějaké postavičky ze slavných video her.

I když ve skutečném světě je trochu obtížnější najít pravého prince a neustále porážet veškeré zlo, kterého je kolem nás požehnaně, není to nemožné. Je samozřejmě těžké tomu všemu odolávat a nenechat se strhnout stresem a všemi těmi negativními emocemi kolem nás, ale možná, že kdyby se dívky dokázaly více ztotožnit s těmi jejich dávnými princeznovskými idoly i dnes, bylo by to pro ně jednodušší. Jak se vám líbí nové podání princezen?

Článek je zařazen v: princezny , Disney , pohádky , Fernanda Suarez