návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Tatérka se specializuje na tetování přes jizvy! Jak se vám líbí její úžasné proměny?

Mladá tatérka se rozhodla specializovat se na kérky na nevzhledných jizvách. Tetováním pak dovede jizvy zcela překrýt.
Vydáno: 29.07.2020, sis

Umělkyně Ngoc se proslavila na sociálních sítích díky svému speciálnímu umění. Naučila se totiž tetovat přes jizvy. Přicházejí tak za ní nejen ženy, které mají dost velké a ošklivé jizvy například po porodu, ale také ženy a muži, kteří jsou po operaci slepého střeva – a zůstala jim nevzhledná jizva –, anebo mají popáleniny. Hanojská tatérka Ngoc dokáže svým zvláštním stylem přetetovat všechno.

Většinou dokáže schovat i tu nejvíc viditelnou jizvu, na kterou si vzpomenete. Oblíbené jsou u žen zejména motivy květin. Tatérka si myslí, že každá žena má právo na to cítit se krásná, a to bez ohledu na to, jestli jizvu má nebo ne. Proto se Ngoc snaží vypomoct nejen ženám k tomu, aby se cítily ve svém těle dobře. Tatérka stráví jedním tetováním mnoho a mnoho hodin, ale výsledek vždy stojí za to. Posuďte sami.

Bílé tetování frčí 9

GALERIE: Tyhle fotky dokazují, že bílé tetování je nový trend! Komu nejvíc sluší?

Vyšívané tetování

GALERIE: Umělkyně vytváří netradiční tetování, které vypadá jako vyšívané od babičky. Líbí se vám?

Článek je zařazen v: kérky , tetování , tetování přes jizvy

reklama