GALERIE: Tatérka vytváří krásné kérky s drahokamy. Který kámen se vám líbí nejvíc?

Talentovaná tatérka vytváří tetování, do kterých zakomponuje vzácné drahokamy.

V dnešní době se všichni dobří tatéři snaží odlišit a vytvářejí si svůj jedinečný a osobitý styl. Někdo se zaměřuje na realistické obrázky, zatímco jiný tetuje abstraktní malůvky. Umělkyně Jenna Kerr z Anglie se rozhodně řadí mezi ty kreativnější, kteří do svých tetování vtisknou kus sebe.

Tetovat začala kvůli svému kamarádovi, který ji seznámil s tetovacími technikami a naučil ji vše potřebné. Přiznává však, že to ze začátku chtěla vzdát. V prvním tetovacím salonu si totiž vydělala necelých 800 korun týdně, což ji rozhodně nemotivovalo v pokračování.

Naštěstí to nevzdala a postupně se vypracovala až tam, kde je teď. Vždy prý milovala baroko a secesi, což se výrazně odrazilo na stylu její tvorby. V rozhovoru pro Brightside také prozradila, že její dovednosti se rozvíjely především proto, že se prosazovala v tom, co umí, a nebála se experimentovat s novými technikami. Svou práci miluje a kdykoliv odejde ze studia, už v hlavě přemýšlí nad dalšími kresbami a novými nápady. Věří totiž, že když svou práci děláte naplno, nejvíc vás to posune.

Sdílejte článek

Přečtěte si také