návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Tatínek vytvořil 23 vtipných ilustrací o tom, jaké je to být rodič. Jak moc se vám změní život po dětech?

Sice se o tom pořád mluví, ale rodina je a měla by být tím nejdůležitějším v našem životě. Pevné a dobré pouto s našimi blízkými je totiž pro spokojený a šťastný život velmi zásadní.
Vydáno: 22.12.2019
Rodinné ilustrace 24
Autor: instagram Rodinné ilustrace 24

V životě každého jednou přijde chvíle, kdy odejde od svých rodičů a vytvoří si rodinu vlastní. Je to velký krok, ze kterého leckdo může mít strach a je to pochopitelné. Je to velká životní cesta, která je naprosto nová a nikdo vám nedá návod nebo mapu, jak a kudy po ní kráčet.  Být vzorem pro novou lidskou bytost je skutečná výzva. Vaše výchova totiž bude hrát zásadní roli v tom, jaký člověk z vašeho dítěte vyroste.

Umělecky založený tatínek jménem Jonathan, se ve své tvorbě inspiroval svou rodinou. Se svou ženou vychovávají jednoho chlapečka a další dítě je na cestě. V jeho zábavných ilustracích naleznete všechno – od myšlenek, strachu a frustrace z toho, jak zvládne roli rodiče, přes lásku a legraci, kterou zažívá se všemi členy každý den.

Článek je zařazen v: rodina , ilustrace , otec , otcovství , láska , vztahy

reklama