Virály

26. prosince 2017 13:04

redakce Prima Lajk

GALERIE: Teenagerka si roky nestříhala nehty na rukou. Teď si je nechává narůst i na nohou. Je tohle ještě vůbec sexy?

Takhle to vypadá, když zvítězí posedlost nad zdravým rozumem.

Představte si, že se rozhodnete nechat narůst nehty do opravdu extrémní délky, abyste ohromili své okolí, jenže po nějaké době to už přestane být zajímavé. Co tedy v takové situaci uděláte? Pokud nevíte, asi byste si měli vzít příklad ze Simone Taylor, která si nechává narůst i nehty na noze. Šestnáctiletá teenagerka z německého Norimberku si své dlouhé "drápy" pěstovala téměř tři roky, čímž mimo jiné bavila svých 11 700 followerů na Instagramu. A k jejich velké radosti se rozhodla to samé udělat i s nehty na nohou.

Simone tráví lakováním a malováním svých 15 centimetrů dlouhých nehtů běžně přibližně 3 hodiny. Od té doby, co se pro tento výstřelek rozhodla pozoruje, jak se jí zhoršují známky a zároveň nemůže chodit na hodiny tělocviku. Ani jeden z faktů ji však neodradil od toho, aby se znovu naučila psát ručně i na počítači stylem, který vyhovuje jejím nehtům. Za tu dobu, co má extrémně dlouhé nehty si taky už osvojila speciální techniku a opatření, aby zabránila jakémukoliv nechtěnému bolestivému zlomení nehtů. Nehty u jejích palců teď měří neuvěřitelných 14, 8 centimetrů a u ostatních prstů 11,8 centimetrů. Při jejich natírání musí aplikovat dvě základní vrstvy a poté třetí vrchní a jejich odlakování jí pak zabere téměř 90 minut. Aby nehty udržela pevné, aplikuje na ně dvě vrstvy tužidla a olej na nehtové kůžičky. Vnitřní stranu nehtů si z hygienických důvodů čistí každý den vatovým tamponkem.

Možná budete překvapeni, že si za celou dobu zlomila nehet jen jednou, a to na prostředníčku, když se snažila přelézt domovní bránu. Doskok už bohužel její nehet nevydržel. Naštěstí však s sebou měla lepidlo a ulomený kus si hned přilepila zpátky. Simone je stále aktivní na svém Instagramu, kde se věnuje téměř výhradně svým nehtům. Za jejich přirozenou délku taky vyhrála několik online soutěží. Protože se nestydí své chlouby ukazovat na sociálních sítích, kromě obdivu vyvolává samozřejmě i spoustu kritických a posměšných názorů, jinak by to na internetu už ani nešlo. Simone jim však nevěnuje pozornost a ve své "zálibě" pokračuje dál. Jsme tedy moc zvědaví, jestli její nehty na nohou trumfnou délku těch na rukou. Na ně se teď můžete podívat v naší fotogalerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také