Virály

22. února 2019 16:41

redakce Prima Lajk

GALERIE: Těhotné ženy si malují na nehty fotky z ultrazvuku. Dámy, šly byste do toho taky?

Pokud hledáte opravdu působivou formu, jak oznámit svým blízkým, že čekáte dítě, můžete se inspirovat tímhle novým trendem.

Pro většinu žen je zjištění, že čekají miminko, jednou z nejšťastnějších událostí v životě a o svou radost by se nejraději podělily s celým světem. Každá nastávající maminka má vlastní způsob, jak tuhle novinu oznámit svému okolí. A zdá se, že klasickému sdělení z očí do očí nebo skrz SMS či chatu už odzvonilo. Na sociálních sítích se totiž objevil nový trend – ženy už nezveřejňují fotky z ultrazvuku na svých profilech, ale nechávají si je nově nalakovat na nehty. Ano, čtete správně. Majitelka nehtového salonu Sarah Clarke sdílela fotku ultrazvukového snímku a jeho zmenšeniny vyobrazené na nehtu na svém Facebooku a použila hashtag #ultrasoundnails, aniž by v tu chvíli tušila, jak se toto její uměni stane populární.

Zájem o služby Sarah byl tak obrovský, že zájemkyním nabízí možnost namalovat podobu jejich dítěte v děloze na základě jejich fotografie z ultrazvuku na umělý nehet, který jim poté pošle poštou. Její nápad ale přebírají i ženy po celém světě a nechávají si miniatury svých nenarozených dětí z ultrazvukových snímků lakovat na nehty u vlastních manikérek. Na ty nejpovedenější výtvory se můžete podívat v následující galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také