Virály

12. června 2018 13:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: Televizní hvězda byla nucena prodávat své tělo kvůli tomuhle smutnému důvodu! Kvůli tomuhle byste to udělali taky

Televizní hvězda musela prodávat své tělo.

Obvykle, když někdo z vašich blízkých těžce onemocní, založí lidé charitativní sbírku. Anastasia Kochervey z ruské televizní reality show Dom 2 (neptejte se, nevíme) se ale rozhodla pro tak trochu jinou taktiku.

Když její matce našli lékaři rakovinu, rozhodla se 24letá Anastasia pro sex za peníze, aby mohla pokrýt máminy zdravotní výdaje. Nejprve požádala přítele, ten ji ale odmítl, protože spolu chodili velmi krátce. Tak se Anastasia dvakrát vyspala s cizím mužem, který jí peníze na léčbu následně poskytl. Anastasia poté dostala od banky půjčku, díky které mohla splatit i všechny zbylé výdaje. Ačkoliv na sebe prý není hrdá, alespoň své matce zachránila život. To ale jejímu příteli nestačilo, ten ji totiž začal nadávat do prostitutky. Anastasia si kvůli tomu chtěla vzít život, jeden z dalších účinkujících v pořadu ale její pokus překazil. Co k tomu říct… běžný den v ruské reality show?

Sdílejte článek
Štítky hvězda prostituce televize reality show Rusko rakovina

Přečtěte si také