Virály

8. října 2019 17:27

redakce Prima Lajk

GALERIE: Téměř plešatí muži si vyzkoušejí, jaké to je mít zase vlasy. Jejich šťastné výrazy mluví za vše

Říká se, že vlasy dělají člověka a něco na tom bude. Ať jste žena, nebo muž, určitě nám dáte za pravdu, že takový kadeřník s vaší vizáží dokáže udělat učiněné divy.

Samozřejmě změna nemusí být vždy k lepšímu. Určitě nám dají za pravdu hlavně dámy, které nejednou zaplakaly nad množstvím vlasů, o které u kadeřnice po zkrácení konečků, přišly… V tomto článku se ale zaměřujeme spíše na pány a ukážeme vám, jak se mužům vrátí ztracené sebevědomí poté, co dostanou zpět své vlasy.

Plešatění je něco, o čem nechce slyšet téměř žádný chlap a všichni muži se toho bojí jak čert kříže. Velkou roli v tom hrají geny, a tak se stačí podívat na chlapy ve vaší rodině. Žádné vlasy? Nechceme vás strašit, ale pravděpodobně dříve či později dopadnete stejně. Ale není důvod k panice, dnešní estetická medicína a další salóny krásy nabízejí obrovské množství možností, které tento problém vyřeší za vás. Existují nejrůznější vlasové transplantáty, paruky, ale také nechirurgické náhrady vlasů, které vypadají jako vaše skutečné. Dnešní doba už je v tomto směru natolik vepředu, že téměř nerozeznáte „umělé“ vlasy od těch pravých. Podívejte se na muže, kteří takovou změnu podstoupili. Tomu říkáme úžasná proměna!

Sdílejte článek

Přečtěte si také