návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Tento nadaný chlapec toužil být umělcem už od svých 2 let. Teď má vlastní výstavy. Jak se vám líbí jeho obrazy?

Jednou za čas se narodí někdo, kdo má nepopíratelný talent. A tenhle chlapec je toho jasným příkladem.
Vydáno: 07.03.2019
Dusan Krtolica  17
Autor: Dusan Krtolica Dusan Krtolica 17
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dusan Krtolica je šestnáctiletý mladík ze Srbska, který kreslí už od svých dvou let. V této chvíli už měl ve své rodné zemi 6 výstav a účastnil se mnoho televizních show, ve kterých mluvil o svých obrazech. Když mu bylo 13 let, napsal a ilustroval Encyklopedii o prehistorickém světě, která byla publikována v jeho domovině. Nyní už byla přeložena i do anglického jazyka.

Ve své tvorbě se tento mladý umělec většinou zaměřuje na zvířata. „Hledám inspiraci především v přírodě. Jsem hodně fascinován zvířaty a jejich schopností se přizpůsobit různým životním podmínkám,“ nechal se slyšet Dusan. Pokud by se vám nějaký z jeho obrazů líbil natolik, že byste ho chtěli mít doma, není problém. Dusanovi obrazy totiž můžete dokonce i koupit na jeho oficiálních stránkách.

Článek je zařazen v: umění , kresby , Dusan Krtolica