Virály

19. dubna 2022 15:17

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tento pár slaví 70 let manželství. Jejich fotky vás přimějí znovu věřit v pravou lásku

Pár oslavuje 70 let společného života. Jak zní jejich recept na šťastné manželství?

Najít v životě někoho, na koho se můžete spolehnout, komu můžete věřit a kdo vám bude lásku vracet stejným způsobem, je opravdový unikát. Přesto to není nemožné. Tento pár je toho jasným důkazem! Manželé Melvin (91) a Nancy (86) Lubbersovi slaví 70leté výročí svatby. Při pohledu na jejich láskyplné fotky budete mít pocit, že jsou do sebe zamilovaní stejně jako na začátku jejich vztahu.

Jejich nejmladší vnučka je profesionální svatební fotografka Anna Behningová a právě ta dostala nápad nafotit své rodiče při příležitosti jejich výročí. Melvin a Nancy se potkali už jako teenageři při bruslení v jižní Dakotě (USA). Okamžitě to mezi nimi začalo jiskřit a krátce na to se zasnoubili. Manželům se po svatbě narodilo pět dětí. V rámci focení na sebe Nancy oblékla své původní svatební šaty, které si celou tu dobu schovávala. Před lety je koupila za 35 dolarů. Melvin z ní celou tu dobu nemohl spustit oči. „Byl to opravdu hezký pocit mít ty šaty znovu na sobě. Bavili jsme se nejrůznějšími vzpomínkami na náš svatební den a focení bylo velmi zábavné,“ řekla Nancy.

A jaký je tedy recept na šťastné manželství? „Vždycky jeden druhého respektujte, i když s ním nesouhlasíte. Ukažte mu hodně lásky, péče, odpouštějte si a zapomínejte. Udělejte ze svého života to nejlepší,“ prohlásila Nancy. Podle Melvina je důležitá také komunikace. „Nebudete s tím druhým vždy souhlasit, někdy se budete přít, ale když k tomu dojde – sedněte si a promluvte si,“ popsal svůj pohled manžel.

Sdílejte článek
Štítky výročí manželství svatební fotografie láska

Přečtěte si také