Virály

11. října 2018 04:04

redakce Prima Lajk

GALERIE: To, co udělala umírající žena při zemětřesení v Asii vyrazilo všem záchranářům dech. Viděli jste někdy větší důkaz mateřské lásky?

Naštěstí pro nás naši zemi nezničují tornáda, tsunami nebo zemětřesení. Nedávné otřesy půdy v Indonésii si vyžádaly několik stovek obětí. Mezi nimi bohužel i ženy a děti.

Asi málokdo z nás si dokáže představit tu hrůzu, která se musela odehrávat na místě této přírodní katastrofy. Když bylo po všem a na místo byli povolaní záchranáři, kteří měli za úkol vyprostit zavalené obyvatele z trosek budov, naskytali se jim hrůzné pohledy. Bohužel ztráty byly vysoké, ale i tak se podařilo zachránit život spoustě lidem.

Jedním z mnoha případů byl i tento. Zachranáři pod sutinami objevili mrtvou ženu, když se však pokusili pohnout s jejím tělem, zjistili, že má pod sebou dítě. Snažila se ho chránit vlastním tělem. Malého chlapce se naštěstí podařilo zachránit. Tento příběh je obrovským důkazem mateřské lásky, kdy žena udělá cokoliv hlavně proto, aby zachránila své děťátko. Patří jí za to obrovský obdiv.

Sdílejte článek
Štítky smrt láska zemětřesení Asie galerie mateřská láska Asie

Přečtěte si také