Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

GALERIE: Tohle je 6 neuvěřitelných plážových trendů, které může vyzkoušet jen totální magor. Tohle opravdu myslí někdo vážně?

Jako se každý rok mění trendy v oblečení, mění se i trendy na pláži. Kromě módních stylů plavek se ale objevují i zcela nové a námi nepochopené trendy, jaké to jsou? Čtěte níže!
Vydáno: 06.02.2018, CharL
Šílené plážové trendy 5

Třpytky na zadku

Kdosi se inspiroval pískem, který zůstává na pozadí a ten nahradil třpytkami. Hezké tak maximálně na maškarní.

Twerkování na autě

Tohle se objevuje především na plážích v Miami. Mnoho žen tak riskuje své životy pro chvilkový pohled mužů? Nechápeme.

Body positivity

Stále více žen kypřejších tvarů přidává na sociální sítě fotky v plavkách, kde jim slušně řečeno přetékají faldíky s hashtagem říkajícím, že každé tělo je krásné. No dobře, je hezké, že se máte rády, ale tohle nám nepřipadá jako něco, s čím se musíte chlubit.

Používání Coca-Coly místo krému

Nevíme, kde se tenhle „trend“ vzal, ale stále více lidí se polévá limonádou v domnění, že tak dosáhnout lepšího a rychlejšího opálení. Prosím, nedělejte to! Je to mnohem více nebezpečné než účinné!!!

Podvodní selfie

Stále více lidí šílí po fotce pod vodou. „Vyfoť mě pod vodou bez ryb a pak ještě s rybami,“ se tak stává reálnou věcí.

Burkiny

Pro ty, kdo netuší oč jde – jedná se o plavky, které nosí muslimské ženy. Je to spíše takový neopren, který zakrývá snad úplně všechno kromě obličeje. No, ve velkém vedru to musí být nic moc…

Reklama
Článek je zařazen v: pláž, móda, trendy, bizár, kuriozity, zábava
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama