GALERIE: Tohle je 8 nejšílenějších restaurací na světě. Dokázali byste se v nich najíst?

Všichni si rádi občas zajdou do restaurace na dobré jídlo. Nemusíte nic připravovat, nemusíte mýt nádobí a necháte se jen obskakovat od číšníků.

Tohle je seznam těch nejdivnějších restaurací na světě. Kde je najdete a co je na nich tak zvláštního?

1. KAPUSTY A KONDOMY – BANGKOK, THAJSKO Lidé spojují jídlo se sexem od nepaměti. Zřídka ale vidíme tak silné spojení v restauraci. Thajský politik Mechai Viravaidya vymyslel restauraci s kondomem jako hlavním symbolem podniku. Můžete si zde zasoutěžit ve foukání kondomů a podobně.

2. MODERNÍ TOALETA – TAIPEI, TCHAJ-WAN Kdo by si chtěl zkusit pojídat pokrm z toalety, má na Tchaj-wanu šanci. Podnik začínal jako cukrárna, která se specializovala na čokoládové dobroty ve tvaru ručníků. Webová stránka restaurace tvrdí, že vše začalo tak, že jeden ze zakladatelů četl časopis na záchodě a v tu chvíli inspirace udeřila. Amerika se pokusila v roce 2014 v Los Angeles o stejnou restauraci, jídlo je podle návštěvníků mizerné.

3. VEČEŘE NA OBLOZE – RŮZNÁ MÍSTA Ano, večeřet můžete i na obloze. Co takhle na střeše mrakodrapu? Hosté sedí v křeslech připomínajících ty z horské dráhy. Ve chvíli, kdy se návštěvníci usadí, kabina je vyveze nahoru. Když se vám udělá špatně, nikdo neví, jestli to bylo z jídla nebo výškou restaurace.

4. FUNNY SEX – KHAOSIUNG, TCHAJ-WAN Všechny nevkusné nádoby, které byste si doma rozhodně nevystavili, najdete v téhle asijské restauraci. Všude jsou prsa a penisy. Nelekejte se, pokud vám místo dortu donesou pánské přirození i s ochlupením. Sladký bude stejně jako ten dezert.

5. ROBOTOVÁ RESTAURACE – TOKIO, JAPONSKO Pokud jste fanouškem sci-fi filmů a celkově robotů, je tahle restaurace přesně pro vás. Hosté si mohou vychutnat robotickou show na podlaze, ve které spolu roboti bojují. Všude kam se podíváte, uvidíte neon. Máme migrénu, jen na to pomyslíme.

6. DISASTER CAFE – LLORET DE MAR, ŠPANĚLSKO Pro ty dobrodružnější mezi námi, kterým nevadí zničené oblečení, doporučujeme Disaster Cafe. Jde o restauraci, která simuluje zemětřesení, když jíte. Večeře se odehrává v podzemní jeskyni, kde na hosty čekají jedlé přilby. Zemětřesení o síle 7,8 Richterovy škály je největším zážitkem z restaurace.

7. NINJA NA STĚNĚ – NEW YORK. USA Chtěli jste někdy ochutnat japonskou kuchyni, se správným japonským nádechem? Co byste dělali, kdyby vás při večeři pronásledoval tichý vrah? Zjistit to můžete v Ninja New York restauraci. Pracovníci jsou převlečeni do ninja šatů a provádějí různá kouzla a origami po celou dobu večera. Jejich meče jsou začleněny do celé přípravy pokrmů.

8. KANIBALISTICKÉ SUSHI – TOKIO, JAPONSKO Možná jste slyšeli o japonské kulinářské praxi jíst sushi na nahém těle ženy. Zejména mezi mafií byla tato praxe velmi oblíbená. Jeden japonský podnikatel vytvořil celou ženu z jídla. Můžete jí sníst s přáteli na posezení.

Sdílejte článek
Štítky Japonsko restaurace Tokio dort dezert galerie Tchaj-wan USA pokrm sushi suši japonská kuchyně restaurace

Přečtěte si také