Virály

22. února 2018 15:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle je nejluxusnější prdelka na světě! Sexy rosnička si pojistila zadek na 2 miliony korun. Vážně za to stojí?

O tak dokonalé pozadí by měl strach asi úplně každý.

Tohle je asi nejvíce sexy rosnička na světě, a ještě k tomu vypadá jako teenager. Jde o 23letou Sol Perez, která se stala hvězdou Argentiny, kde se říká, že muži vstávají brzo ráno, jen aby nezmeškali předpověď počasí. Tahle kočka pravidelně sdílí na Instagramu své odvážné fotky v bikinách, spodním prádle nebo z posilovny, které sleduje už 2,4 milionu lidí. A zástupy jejích fanoušků se nestačí divit, jak mladě tato blonďatá modelka a televizní hvězda vypadá. Zvláště poté, co zveřejnila fotky, na kterých jí je 18 – objevovalo se pod nimi nekonečné množsví obdivných komentářů, které chválí její krásu, a dokonce tvrdí, že vypadá nyní lépe a mladistvěji než tehdy.

Teď si navíc pojistila i svůj pravidelným cvičením v posilovně dokonale vypracovaný zadek. A to rozhodně ne za malou částku. Svého pozadí si tahle sexy Argentinka cení natolik, že po dlouhém hledání našla tu nejvhodnější pojišťovnu, se kterou uzavřela pojistku na své pozadí na 2 000 000 korun. Je tak nyní chráněná proti všem rizikům, která by její kulatou zadnici mohla ohrozit, a pokud se jí cokoliv stane, bude jí vyplacena tučná finanční kompenzace. Podívejte se teď na její dokonalé pozadí v naší galerii a posuďte sami, jestli za ty peníze opravdu stojí.

Sdílejte článek
Štítky hvězda Instagram krása pojištění rosnička Argentina galerie posilovna zadek pozadí Sol Pérez

Přečtěte si také