Virály

12. října 2018 12:00

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle je nejvíc sexy babička na světě, která svými nahými fotkami šokuje internet. Uhodnete, kolik jí je?

Asi málokdo si pod pojmem babička představí takovou sexy kost.

Když se řekne babička, mnoho z vás si nejspíš představí tu svoji, šedovlasou vrásčitou ženu, která vám celé dětství dávala sladkosti, vařila a ve volném čase nejčastěji luštila křížovky. Tahle žena vám však naprosto nabourá vaše představy. Ačkoliv je 48letá Gina Stewart babičkou, rozhodně byste to do ní nikdy neřekli. Její sexy postava, blonďaté vlasy, obličej bez vrásek, obří umělá prsa, vzrušující spodní prádlo a velice hluboké výstřihy z ní dělají žhavou kost, které byste tipovali maximálně třicet.

Tahle nejvíc sexy babička na světě se stala slavnou poté, co se dostala až do finále soutěže Maxim's Finest Australia, kde přitom měla silnou konkurenci v podobě krásných mladých modelek. To jen dokazuje, že věk ani vnouče není překážkou k tomu, aby žena vypadala božsky a byla vzorem nejen pro začínající modelky. Gina velmi často používá sociální média, aby sdílela své velmi odvážné fotky, k nimž většinou přidává text o sebeúctě, spokojenosti s vlastním tělem a pozitivním myšlení. A její fanoušci to milují.

Jednu z fotografií, které na svůj účet nedávno přidala, však Instagram záhy po zveřejnění odstranil. Gina na ní seděla na luxusní židli kompletně nahá, přičemž prsa jí strategicky zakrývaly pouze její zářivě blonďaté vlasy. Jejím fanouškům se to samozřejmě nelíbilo a rozhodli se ji bránit s tím, že je jejich překrásná královna a ať se nenechá podobnými kroky odradit. No, vypadá to, že to u ní rozhodně nehrozí. Na to, jak neuvěřitelně sexy tahle babička je, se nyní můžete podívat v naší galerii.

Sdílejte článek
Štítky Austrálie Žeňa babička Instagram ňadra galerie fotky Sexy Internet ginastewartofficial

Přečtěte si také