Virály

5. prosince 2018 11:55

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohoto muže šikanují na internetu kvůli tetování. Co příšerného na sobě má?

Napřed vypadal jako obyčejný chlapík, poté, co si ale dal udělat rozsáhlé tetování na obličeji, začal Chrise a jeho rodinu trollit celý internet.

Lidi mu začali nadávat, že je blázen, že vypadá strašidelně, nemocně a že žadoní o pozornost. Útoky se nevyhnuly ani jeho rodině. Má totiž bohatou plejádu fotek se svou dcerou. Jeho rozsáhlé tetování nejen na celém těle, ale hlavně přes obličej lidi na internetu pohoršuje. „Nikdo mimo sobeckého blázna by se nenechal předělat na takovou kreaturu. Tvoje děti budou určitě šikanované kvůli tomu, jak vypadáš,“ napsal mu anonym.

Chris Dalzell utratil už za tetovačky na svém těle přes 30 tisíc liber – asi 800 tisíc korun. Kvůli tomu se jeho přítelkyně stala terčem šikany proto, jak její partner vypadá. Ona však namítá, že je to úžasný otec.

Pro Chrise mají tetovačky svůj velký význam. Jeho hlavní zprávou je prý bolest a to je důvod, proč má tetování i na bradě, protože tam to bolí. „Byl to pro mě mechanismus, jak se vyrovnat s těžkou situací. Dcera byla tehdy ležela v nemocnici a já jsem její otec, musím chránit svou dceru. Po narození nebyla v dobrém stavu, narodila se předčasně. Ležela v nemocnicích na hadičkách a nemohl jsem jí nijak pomoci. Co jsem měl dělat? Jedinou cestou pro mě bylo vyjádřit se,“ řekl Chris.

Tetováním chtěl být prý úplně pokrytý odjakživa, ale teprve teď na to přišel ten správný čas... A plánuje s tím pokračovat. „Tetování ze mě ještě nedělají špatnou osobu nebo špatného tátu.“

Sdílejte článek
Štítky tetování galerie virál Internet tetování na obličeji

Přečtěte si také