Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

GALERIE: Trans žena našla lásku u muže, který ji odmítl, když byla chlap! Proč se mu najednou líbila?

Když toužíte po lásce, ale něco vám překáží.
Vydáno: 15.04.2018
Erin Anderson a její přítel - vztah s trans ženou 2

Jen malé procento lidí na světě ví, jaké to je se narodit v těle, o kterém jste přesvědčeni, že do něj nepatříte. Trans lidé to už dnes naštěstí nemají tak složité jako kdysi, to ale neznamená, že mají dobojováno – stále se totiž potýkají s předsudky a často nemají úplně jednoduchý milostný život. Erin Anderson (22) z Ohia se ale povedlo něco, o čem ostatní mohou jen snít.

Když ještě žila Erin jako muž, zalíbil se jí jeden kluk. Oslovila ho, on ale neměl zájem. Teprve po několika operacích a hormonální proměně, kdy se Erin proměnila v ženu (a nutno dodat krásnou), ozval se jí její vysněný protějšek s tím, že by si mohli vyrazit. Slovo dalo slovo a nyní spolu ti dva žijí ve šťastném, byť neobvyklém vztahu. Její chlapec se dokonce se vším přiznal i svým přátelům a blízkým, sám totiž tvrdí, že mu nezáleží na tom, co si ostatní myslí – důležité je, co cítí on sám. Lásce holt neporučíš.

Reklama
Článek je zařazen v: trans, Žeňa, muž, pohlaví, láska, vztah, operace, hormony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama