Virály

17. dubna 2018 09:50

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tříletá holčička se snažila zaplatit falešnou kartou. Číšník pak od jejích rodičů dostal extra dýško! Za co si ho zasloužil?

Wendell Davenport (22) je číšník v restauraci Carrabba's Italian Grill. Tento týden se mu však v práci přihodil jeden roztomilý zážitek.

Obsluhoval totiž jednu mimořádnou malou slečnu, přesněji řečeno tříletou holčičku a její rodinu. „Ta malá nezavřela pusu od chvíle, co si spolu s rodinou sedli ke stolu,“ svěřil se s úsměvem Davenport. Podle jeho slov se holčička neustále snažila převzít velení a všechno šéfovat.

Není divu, že poté, co přišlo na placení, tahle malá cácorka vytáhla svou falešnou růžovou kreditní kartu a chtěla zaplatit. Davenport se zachoval jako profesionál a s malou zákaznicí jednal s důvtipem. Následně jí totiž přinesl falešný účet. Když se ke stolu vrátil, aby si převzal skutečnou hotovost za jídlo, rodina už byla bohužel pryč. Rodiče mu však nechali na falešném účtu extra dýško navíc v podobě 10 dolarů. No, občas se vyplatí vrátit se do dětských let.


Přečtěte si také