Virály

23. března 2019 14:57

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tuhle děsivou věc našla maminka uvnitř Kinder vajíčka. Co nechutného se v něm ukrývalo?

To je vážně odporné. Matka chtěla dát dvouletému synovi Kinder vajíčko s hračkou uvnitř, jaké bylo ale její překvapení, když uvnitř objevila červy.

Maminka z Nottinghamu chtěla syna obdarovat Kinder vajíčkem. Koupila ho v lokálním obchodě B&M. Když ho ale otevřela, zůstala v šoku. Podivné značky na čokoládě nevěstily nic dobrého, tak se rozhodla podívat se na to podrobněji. A bylo to vážně nechutné. Zevnitř čokoládového vajíčka začaly vylézat červi! Matka byla zděšená a okamžitě začala natáčet nechutné divadlo, kdy červi vylézali ven…

„To je vážně noční můra každého rodiče. Představte si, že bych mu to dala a on to snědl, protože je moc malý na to, aby si všiml, že to vypadá nějak divně,“ popsala matka na Facebooku. A není se čemu divit. Po tomto objevu upozornila jak Kinder, tak prodejnu B&M na to, co tam prodávají. Kinder požádalo o zaslání vajíčka v obálce, aby ho mohli sami prozkoumat, matka ale ještě z obalu zjistila, že bylo vajíčko už jeden rok prošlé. Přitom koupila vajíčka tři a vadné bylo jenom jedno.

Prodejna B&M napsala, že věří, že jde jen o ojedinělý případ a že berou kvalitu produktů za svou prioritu… No, přesto chtěla matka před tímto případem varovat. Rozhodně nic nedávejte dětem před pečlivým prohlédnutím.

Sdílejte článek

Přečtěte si také