Virály

19. června 2022 09:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek je už 20 let závislý na pití Pepsi. Kolik plechovek denně vypije a jak vypadá?

Muž dvacet let denně nepil nic jiného než Pepsi limonády. Ročně za ně utratil celé jmění.

Taky vám někdy něco zachutná tak, že se na tom stanete prakticky závislí? Jednačtyřicetiletému Andymu Curriemu ze Severního Walesu se přesně něco takového stalo. Už dvacet let je pracovník v supermarketu totálně závislý na limonádách Pepsi a neumí si představit ani jeden den bez tohoto nápoje.

Celkem už muž za svůj život vypil zhruba 219 tisíc plechovek, což je skoro 8 tisíc kilo cukru. „Vždy jsem miloval chuť studené Pepsi. Nic to nedokázalo překonat,“ rozplýval se nad svou limonádovou láskou Currie. „Často mám v supermarketu noční směny a cukr mě drží bdělého,“ řekl muž s tím, že díky tomu, že pracuje v obchodě má k pití nonstop příjem. Denně byl schopný vypít asi devět litrů Pepsi denně, přičemž ročně za perlivé nápoje utratil neuvěřitelných 7 tisíc liber (asi 201 583 korun).

Takhle to držel asi dvacet let, než ho dohonily zdravotní problémy v podobě obezity a cukrovky. Přestože začal cvičit a držet diety, nebyl schopen přestat pít svou milovanou Pepsi. Tedy až do chvíle, kdy potkal londýnského terapeuta a hypnotizéra Davida Kilmurryho. Za čtyři týdny pravidelných sezení ho díky hypnóze přiměl přestat být závislý na cukru a limonádách. „Nevím, co řekl, ale potom už jsem to pít prostě nechtěl,“ řekl nadšeně Velšan. „Už měsíce jsem se toho nedotknul a ani to neplánuji. Teď mám radši vodu,“ řekl jednoduše Currie, který už se závislostí nemá problém.

Sdílejte článek

Přečtěte si také