Virály

28. dubna 2022 16:20

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek má kalendář na sex! Musí vědět, s jakou z 9 manželek má zrovna spát

Brazilec Arthur O Urso má devět „manželek“, se kterými si prý musel vytvořit kalendář na sex. Chce si být jistý, že každou z nich spravedlivě uspokojuje.

O tomto muži jsme vás informovali již dříve. Arthur je model, který si uspořádal svatební ceremoniál, ve kterém si na protest proti monogamii neoficiálně vzal devět různých žen. Před tím už byl ženatý s jednou ženou, jeho manželka Luana Kazaki je k polygamii otevřená, a tak mu dovolila, aby se k nim později připojily další ženy.

Jak sám veřejně tvrdí, dříve měl se svými ženami vytvořený sexuální rozpis, ten však ale úplně nefungoval podle jeho představ. „Dodržování sexuálních služeb způsobilo v našem vztahu dost problémů a někdy jsem si připadal, že musím mít sex kvůli rozpisu a ne kvůli potěšení,“ tvrdí Arthur.

„Jindy se mi zase stávalo, že jsem měl sex s jednou ženou, a přitom jsem myslel na jinou,“ popisuje muž, který se nakonec rozhodl kalendáře zbavit. „Teď sex probíhá přirozeně a je to skvělé,“ tvrdí. Své ženy se prý snaží často obdarovávat nějakými dárky, ale když dá nějaké větší nebo dražší, vzájemně na sebe žárlí. „Pořád se v našem vztahu učím, nemůžu dělat víc pro jednu než pro ty ostatní,“ uzavírá muž.

Sdílejte článek

Přečtěte si také