Virály

7. února 2022 14:20

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek maluje obrazy svým penisem. Pověsili byste si jeho kresby do ložnice?

Umělec používá místo štětce penis a svou tvorbou sklízí ohromný úspěch po celém světě.

Tim Patch původem z Velké Británie je umělcem tělem i duší už od malička. Od ostatních malířských kolegů se však liší poněkud netradičním způsobem kreslení. Místo klasického štětce totiž používá svůj penis a na větší plochy využívá zadnici. „Někdo maluje prstem, já penisem,“ řekl jednoduše Tim.

Dvaasedmdesátiletý důchodce, který používá umělecké jméno Pricasso (slovní hříčka spojená anglickým Prick = penis a Picasso) své umění předvádí na erotických veletrzích a úspěšně se účastní i talentových show. Protože co si budeme povídat, malířů běhá po světě spousta, ale Tim je jediný, který kreslí vlastním nádobíčkem.

Nejnáročnějším typem malby je podle penisového umělce portrét, který je ale zároveň jeho nejoblíbenějším. Než začne tvořit, pokryje si přirození a hýždě vazelínou, aby mohl pracovat několik hodin bez podráždění pokožky a obalí si penis speciálními barvami na vodní bázi. Ačkoli umělecké galerie o jeho práci zájem neměly, Pricasso se stal pravidelnou atrakcí na výstavách Sexpo, kde maluje portréty pro nadšené návštěvníky erotických veletrhů po celém světě.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie kresba Penis ložnice galerie penis veletrh umění bizarní umění Tim Patch

Přečtěte si také