návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Týpek na seznamce s upravenou fotkou předstíral, že je holka! Neuvěříte, jaké dostal reakce!

Týpek se rozhodl na seznamce předstírat, že je holka.
Vydáno: 15.02.2018
Josh Teal jako žena
Autor: UNILAD/Josh Teal Josh Teal jako žena

Většina heterosexuálních mužů není nijak extra zvědavá na to, jak by vypadali v opačném pohlaví. To ale neznamená, že nám to technologie dnes přesto neumožňuje snadno zjistit. Pak už stačí jen trocha alkoholu, jedna věc vede k druhé a než se nadějete, máte falešný profil na Tinderu se jménem Olivie a kluci se jenom hrnou.


Zhruba takhle začal i následující příběh. Borec se skrz aplikaci FaceApp podíval, jak by vypadalo jeho ženské alter ego a kupodivu z aplikace vyšla fotka, která působila velmi přesvědčivě. A protože okolí s ním souhlasilo a jemu to přišlo vtipné, zkusil si s touto fotkou založit tinderový profil. Vznikla Olivie.

Olivie navzdory krátce popsanému profilu a pouze jedné fotce zaznamenala na seznamce velký úspěch. Kluci se doslova jen hrnuli. Většina z nich psala zprávy typu: „Ahoj“ nebo „Čau,“ občas se našlo pár kreativních jedinců, a dokonce i jeden s pozvánkou na sex. Jinými slovy klasický Tinder. Týpek za profilem Olivie si však dal pravidlo, že nebude nikomu odpovídat, je podle svých vlastních slov totiž zlý, i když rozhodně není žádný Saddám Hussain. Každopádně výsledky měl neuvěřitelné a vy se na ně teď můžete podívat v následující galerii:

Článek je zařazen v: FaceApp , holka , seznamka , Tinder , kluci , Sex , rande

reklama