Virály

28. března 2019 14:27

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek nabídl dívce anální sex jako léčbu na její alergii. Ta mu vymyslela geniální odpověď

Lék na všechno?

S jarem přichází ruku v ruce taky období, které většina astmatiků a alergiků považuje za hotové peklo. Jak totiž všechno kvete, trpí lidé s alergií dvakrát tolik co běžně, a někteří kvůli pylu v ovzduší pak dokonce ani nezvládají vyjít ven.

To je koneckonců případ taky 20leté Lois White z Kirkcaldy. Ta poslední dobou měla obzvlášť krutá rána, kdy byla celá nateklá, unavená, bolela ji hlava a nemohla pomalu ani vstát. Pochopitelně tak tlačila svého přítele, aby ji pomohl najít k tomuhle problému jakési řešení. Co on na to?

Ten ji jednoho rána překvapil zprávou, že si téma důkladně prošel, prozkoumal internet a zjistil, že nejlepším lékem na alergii je anální sex. Překvapeni? To docela chápeme. Ukázalo se, že přítel si z Lois tak trochu utahuje, anální sex je totiž podle všeho jeho odpověď na každý problém. Když tedy Lois poslal další nabídku, řekla mu jednoduše, ať si anální sex nechá udělat od někoho on sám. Jediné, čeho se teď Lois bojí, že zprávy uvidí její rodiče. Konverzace mezi ní a jejím klukem totiž okamžitě utekla na internet.


Přečtěte si také