návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Týpek nabídl dívce anální sex jako léčbu na její alergii. Ta mu vymyslela geniální odpověď

Lék na všechno?
Vydáno: 28.03.2019
Sexy dívka s alergií  2
Autor: Instagram.com Sexy dívka s alergií 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

S jarem přichází ruku v ruce taky období, které většina astmatiků a alergiků považuje za hotové peklo. Jak totiž všechno kvete, trpí lidé s alergií dvakrát tolik co běžně, a někteří kvůli pylu v ovzduší pak dokonce ani nezvládají vyjít ven.

To je koneckonců případ taky 20leté Lois White z Kirkcaldy. Ta poslední dobou měla obzvlášť krutá rána, kdy byla celá nateklá, unavená, bolela ji hlava a nemohla pomalu ani vstát. Pochopitelně tak tlačila svého přítele, aby ji pomohl najít k tomuhle problému jakési řešení. Co on na to?

Ten ji jednoho rána překvapil zprávou, že si téma důkladně prošel, prozkoumal internet a zjistil, že nejlepším lékem na alergii je anální sex. Překvapeni? To docela chápeme. Ukázalo se, že přítel si z Lois tak trochu utahuje, anální sex je totiž podle všeho jeho odpověď na každý problém. Když tedy  Lois poslal další nabídku, řekla mu jednoduše, ať si anální sex nechá udělat od někoho on sám. Jediné, čeho se teď Lois bojí, že zprávy uvidí její rodiče. Konverzace mezi ní a jejím klukem totiž okamžitě utekla na internet.

Článek je zařazen v: anální sex , konverzace , dívka , alergie , jaro , Zprávy , přítel , řešení , Sexy