Virály

18. dubna 2018 13:31

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek protestoval proti sousedům bizarním způsobem. Svlékl se do naha a ukázal jim své nádobíčko! Proč to dělal?

Co dělat, když vám někdo naruší soukromí?

James Penlidis žije v Melbourne a až doposud nemusel otázku soukromí nijak řešit. To se ale změnilo v momentě, kdy mu hned vedle jeho domu postavili obří dvoupatrový barák noví sousedi. Jamese okamžitě vyděsila představa, že by z jejich oken měli mít přímý výhled na jeho ložnici a obývací pokoj. Sousedi, stavbaři, a dokonce i městská rada ho však ujistila, že na oknech bude umělé zamražení, aby skrz ně nebylo vidět. Jenže jakmile byl dům hotov, okna byla průzračně čistá. A to Jamese naštvalo natolik, že se rozhodl pro radikální řešení.

Začal na zahrádce a kolem domu chodit nahý. Když už totiž měli sousedi mít vyhlídku na jeho dům, chtěl jím dát něco hezkého, na co by se mohli koukat. A tak jim šest dní mával svým nádobíčkem před očima, jak koneckonců uvidíte v následující galerii. Drzý plán mu ale vyšel a po šesti dnech se okna upravila podle předchozích slibů. Takže takhle se na to musí, hezky do naha a ven! A lidi vám splní, na co si ukážete.

Sdílejte článek

Přečtěte si také