návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Týpek radil mužům, aby se drželi dál od holek s obarvenými vlasy! Pak přišel tenhle drsný stěr

Měli byste si začínat s holkami, co si barví vlasy?
Vydáno: 20.11.2018
Týpek radí mužům vyhýbat se ženám s obarvenými vlasy 1
Autor: twitter.com Týpek radí mužům vyhýbat se ženám s obarvenými vlasy 1

Alexander J. A. Cortes sám sebe považuje za trenéra, spisovatele a životního guru. Díky svým poznámkám na Twitteru si ale nedávno od žen vysloužil i plno dalších nelichotivých označení. Cortes totiž napsal, že nepřirozená barva vlasů u žen znamená varovný signál pro muže, aby se drželi dál.

Je to v podstatě ten samý fenomén co u jedovatých zvířat. Dávají tak okolí najevo svoji toxicitu a nebezpečnost, aby odstrašila ostatní. U žen to je pak většinou prý známka psychické nemoci, která vede k hodně škaredým stavům, které pochopitelně dokážou zničit nejeden vztah.

Cortes sice nešikovně, ale docela fakticky argumentoval ve prospěch svého názoru, přesto se setkal s drsnou kritikou. Po několika souhlasících názorech totiž přišla dívka, která mu na jeho Twitter napsala, že tento varovný signál používají zvířata k zastrašení predátorů – a pokud ho to u žen odráží, pak to nejspíš funguje, jak má. Další dívky se pak postupně začaly přidávat na její stranu. Celou debatu teď najdete v naší galerii:

Článek je zařazen v: vlasy , barva , týpek , rady , nemoci , psychické , psychické nemoci , zdraví

reklama