návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Týpek s mega dlouhými vlasy prý dělá z holek lesby! Také byste se ho báli?

Vážně umí proměnit holky v lesby?
Vydáno: 24.05.2019
Chtěli byste mít takhle dlouhé vlasy?
Autor: profimedia.cz Chtěli byste mít takhle dlouhé vlasy?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Následujícího týpka příliš nechápeme. 28letý Cristiano Braga se rozhodl nechat si narůst své zrzavé vlasy do délky 60 cm, celou dobu se přitom bál, že za svůj vzhled schytá kritiku a posměšky. Nemýlil se – cizinci se mu totiž skutečně posmívají a utahují si z něj, že mění holky na lesby.

On si ale stejně svoji hřívu nechává růst dál, občas se totiž najdou i lidé, kteří mu naopak skládají komplimenty. Ženy obzvlášť mu občas závidí, protože ony samy by takové délky prý nikdy nedosáhly. Mladík z Brazílie si je přitom pěstoval už od roku 2012.

Později se Braga naučil kritiku ignorovat a brát si jen to dobré. O vlasy se stará různými olejíčky a přírodními přípravky, a přestože měří přes 60 cm, umýt je mu trvá prý pouhých pět minut. Co se vtipných poznámek týče, nejčastěji prý slyší, že vypadá jako Malá mořská víla Ariel. A líbí se mu to. Co na to říkáte vy?

Článek je zařazen v: vlasy , týpek , dlouhé , Ariel , lesby , nadávky