návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Týpek se oženil se ženou, která ho brutálně setřela na Tinderu! Podívejte se, jak drsně ho nejdřív odmítla

Kdo říká, že bojovat za lásku se nevyplácí?
Vydáno: 07.06.2019
Bojujte za lásku! I na Tinderu
Autor: twitter.com Bojujte za lásku! I na Tinderu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tinder, aplikace na posilování ega, cvičení icebreakerů a případné krátkodobé románky, když se zrovna ani jedna strana nechová moc arogantně a dokáže v sobě probudit vzájemně sympatie. Jak ale naznačila první věta, ne vždy je to tak jednoduché. Přesvědčil se o tom v minulosti i jistý Jason Forry, který na Tinderu potkal svoji současnou manželku. Jejich první kontakt ale neproběhl zrovna, no, ukázkově.

28letý Jason napsal sympatické Natalii zprávu, která byla myšlena jako velký humor. V krátké zprávě jí poslal rádoby oficiální pozvánku na jakože pracovní rozhovor, nejprve po ní však vyžadoval nějaké základní info, aby si vůbec rozmyslel, jestli Natalie má na to postoupit do dalšího kola. Upřímně, nebylo to moc vtipné.

Každopádně Natalii to zprvu taky nenadchlo, odepsala tak Jasonovi, že jejich match byl omyl a že na interview rozhodně nedorazí. Pak ale Jason vsadil všechno na šanci jít s Natalii na rande, přesvědčil ji, že pokud fotka jejich konverzace nasbírá 200 lajků, půjde s ním na skleničku, a když se tak stalo a Natalie a Jason se seznámili naživo, zjistili oba, že se k sobě vlastně celkem hodí. Netrvalo dlouho a byly zásnuby, svatba, no zkrátka happy end. Jinými slovy když to dokázal Jason, dokážete to jednoho dne i vy, nebojte.

Článek je zařazen v: Tinder , seznamka , Žeňa , muž , svatba , vztah