Virály

7. listopadu 2022 10:26

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek se zálibou v podpatcích kritizuje LGBT komunitu. Nechápe, proč ho mají za gaye

Muž se zamiloval do podpatků a sukní.

Dvaašedesátiletý Mark Bryan z amerického Texasu, který nyní žije v Německu, je úplně normální a obyčejný týpek jako každý jiný. Až na to, že se jeho šatník skládá z vysokých podpatků, stylových sukní a blůzek. Podle robotického inženýra totiž neexistuje žádné pravidlo v tom, co by měli muži a ženy nosit. „Pro mě oblečení jednoduše nemá pohlaví. Nosím, co se mi líbí,“ nechal se slyšet Bryan.

Sám sebe popisuje jako šťastně ženatého chlapa, který má slabost pro Porsche, nádherné ženy, lodičky a sukně. Štve ho proto, když ho mají lidé automaticky za gaye, zejména potom LGBTQ+ komunita. Jeho snahu o propagaci oblečení bez pohlaví mu potom maří hlavně gayové, kteří takovým oblékáním dávají najevo svou ženskost. O to však Bryanovi vůbec nejde a nechce s tím být spojován. „Oblékám se tak, protože můžu. Chci být jiný. Vždy jsem obdivoval ženy, které nosily těsné sukně a podpatky,“ řekl muž.

Své netradiční outfity sdílí robotický inženýr na svých sociálních sítích, kde dostává dost smíšené reakce. Jedna část lidí jeho odvahu obdivuje a podporuje, zatímco jiní jeho šatník nechápou. Na negativní reakce však Bryan nijak nereaguje a nenechává se jimi odradit. Kombinace mužského a ženského stylu jednoduše miluje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také