Virály

17. srpna 2018 23:20

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek si geniálně vystřelil z toho, jak se lidé fotí na dovolené. Z jeho modelingových kreací budete brečet smíchy

Nejspíš neexistuje člověk, který by si s sebou na dovolenou nevzal foťák. Chceme si přeci všechna ta nová a krásná místa uchovat v paměti, to dá rozum.

Většina lidí v dnešní době se však svými fotkami touží pochlubit přátelům a tak místo vyvolání a umístění fotek do rodinného fotoalba, většinu vyvěšuje na sociálních sítích. Když se potom zaměříme na tématiku jednotlivých fotek, dá se na nich najít leccos společného.

Asi nejznámnějším snímkem je pohled z ručníku na moře, kdy jsou na obrázku vidět naše nohy. Ale takových velmi podobných nápadů by se dalo najít mraky.

Některým lidem už to příjde směšné a dělají si z toho srandu. Rusové Victor Vodolazky a jeho kamarád Timofey Trefilov to však posunuli na jinou úroveň. Victor jako profesionální fotograf si před objektiv jako modela postavil svého řekněme trochu silnějšího přítele Timofeye. Ten se oblékl do směšných námořníckých plavek a úspěch byl na světě. Jejich vtípek pobavil tolik lidí, že se jejich fotky začaly na internetu šířit jako lavina. A my se nedivíme. Na které z nich vidíte tak trochu sebe?

Sdílejte článek

Přečtěte si také