Virály

9. září 2022 13:12

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek si myslí, že je upír, protože vypil krev své přítelkyně. Jací lidé mu nejvíce chutnají?

Na tohohle týpka byste v noci narazit nechtěli. Identifikuje se totiž jako upír.

Pokud jde o žebříček divnolidí na celém světě, tak se rodák z Colorada Joseph Burris aka Ludavik umisťuje v horních příčkách. Už od malička byl Američan fascinován gotickým stylem života, avšak jeho posedlost temnotou a nemrtvými se ještě více upevnila kolem jeho dvaceti, kdy poprvé v životě ochutnal krev své přítelkyně poté, co se omylem pořezala o nůž.

Chuť krve Burrise natolik fascinovala, že jí absolutně podlehl a začal se identifikovat jako upír vystupující pod jménem Ludavik. Muž navíc trpí nemocí zvanou porfyrie, což je velmi vzácná porucha metabolismu červených krvinek. Nemocní nemohou vycházet na sluneční světlo, které jim působí bolest a popraskání kůže. Navíc často trpí ústupem dásní, kvůli čemuž mají patrné tesáky, tzv upíří zuby.

Ludavik si nejvíce užívá pití krve od lidí, které miluje a důvěřuje jim. „Pil jsem jen krev od několika mých blízkých lidí, ale nejvíce preferuji tu od mých milenek,“ svěřil se upír. „Také jim dovoluji, aby ochutnaly mou krev, protože je to akt, který nás k sobě ještě více připoutá,“ dodal s tím, že ne všichni mají stejnou chuť krve.

Podle všeho dokáže vampýr rozpoznat, zda je někdo vegetarián a jaký má životní styl. „Ten, kdo jí hodně masa, má hustší konzistenci krve a její chuť je slanější,“ vysvětlil Ludavik. „Také kuřáci mají jinou chuť krve než nekuřáci,“ dodal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také