reklama

reklama

Kenny D. 1
Autor: FB/BoredPanda Kenny D. 1

GALERIE: Týpek skoncoval s pitím a natáčel, jak moc se za tu dobu změnil. Šokují výsledek mluví sám za sebe

Publikováno: 08.11.2019
O tom, že přemíra alkoholu lidskému tělo škodí, není pochyb. Tento příběh je jen další důkaz toho, že s pitím bychom to neměli přehánět.

reklama

To, že se vzdáte alkoholu a dalších neřestí, mnohdy může váš život posunout do šťastnější, zdravější a lepší fáze. Alkohol může sloužit jako občasná zábava a odreagování, ale pokud to s ním přeháníte a máte ho jako berličku pro utíkání od problémů, může se stát vaším úhlavním nepřítelem. Pokud patříte mezi ty, kteří alkoholu propadli a chtějí s tím něco udělat, možná vám tento příběh poslouží jako dostatečná motivace pro to, abyste s ním skoncovali.

Muž jménem Kenny D. se rozhodl dát přednost střízlivosti před opilostí a už to budou 3 roky, od doby, co se naposledy napil. Člověk sám u sebe den po dni možná žádnou změnu neuvidí, a proto je dobré si všechno dokumentovat. To udělal také Kenny, když si v posledních 3 letech čas od času udělal fotku, aby viděl, jak moc se jeho vzhled změnil.

„Vyfotil jsem si první fotku, když jsem u anonymních alkoholiků dostal první minci střízlivosti. Cítil jsem se opravdu hrozně a taky jsem hrozně vypadal. Chtěl jsem si ten moment zapamatovat, abych nezapomněl. V den, kdy jsem dostal svou třicátou minci, jsem si připadal opravdu jinak, a tak jsem si vyfotil další selfie,“ řekl Kenny pro server Bored Panda.

Vy se v naší galerii můžete podívat na to, jak moc se za tu dobu změnil. Je to úžasně zdokumentovaná cesta boje se závislostí, na jejímž konci stojí vítěz. Gratulujeme!

reklama